KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16044402
nr 1604 4402
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, daterad 6/5 -88, kustmotiv med fyr. Olja på duk, 40x69 cm, yttermått inklusive ram: 50x79 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 11 mars 2024
kl 18:20:07
11/3 18:05:46
150 kr
11/3 18:15:07